Fatih Teke

Bilgi Teknolojileri, Spor ve Gezi

Hakkımda

Atatürk Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin bilgi işlem departmanlarında çalışmaya başladım. İşletme lisansından sonra Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojilerinde Yüksek Lisans yapmaya karar verdim. Commodore 64 ile başlayan bilgisayar maceram, 2002 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinde Birim Yöneticisi olarak görev almaktayım. Microsoft yetkili eğitmeni MCT (Microsoft Certified Trainer) sertifikasına sahip olmamla beraber, 2011 yılından beri Microsoft ürünleri hakkında eğitim vermekteyim. Symantec Official Web sitesinde paylaştığım çözümler, videolar ve makaleler sayesinde Symantec Trusted Advisor ünvanına layık görüldüm. Active Directory, Exchange Server, Sharepoint, SCOM, SCCM gibi Microsoft ürünleri ile Symantec Endpoint Protection, Enterprise Vault, Backup Exec, Bright Mail uzmanlık alanlarımdır. Yıllardan beri hem kendi sitemde hem de www.mshowto.org sitesinde makaleler yazarak insanlara faydalı olmaya çalışıyorum. Umarım faydalı oluyordur.

4 thoughts on “Hakkımda

 1. Merhaba Fatih Bey, makalenizi okudum ve uyguladım ama artık böyle bir hata ile karşı karşıyayim yardımlarınız bekliyoruö.
  Exchange 2013 üzerinde bu komutu Get-OwaVirtualDirectory | Set-OwaVirtualDirectory -LogonFormat Username -DefaultDomain sirket.domain yaptım ama light versiyon gelmedi ve artık sirkedadi.com/ecp ye de baglanamıyorum direk sirket.exchange/owa yönleniyor ve Exchange Admin Center karsılama penceresi gelsede bilgileri girdiğimde hatalı diyor.

 2. Merhaba Fatih Bey,
  Tuzla Endüstri Meslek Lisesinde okudunuz mu ?
  Eski sınıf arkadaşım olabilir misiniz ?

  1. Merhaba.
   Mesajınızı çok geç fark ettim siteyle uzun zamandır ilgilenmiyordum. Sorunuza gelince hayır Tuzla Endüstri Meslek Lisesinde okumadım 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.