Hakkımda

Atatürk Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin bilgi işlem departmanlarında çalışmaya başladım. Commodore 64 ile başlayan bilgisayar maceram, 2002 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinde Birim Yöneticisi olarak görev almaktayım. Microsoft yetkili eğitmeni MCT (Microsoft Certified Trainer) sertifikasına sahip olmamla beraber, 2011 yılından beri Microsoft ürünleri hakkında eğitim vermekteyim. Symantec Official Web sitesinde paylaştığım çözümler, videolar ve makaleler sayesinde Symantec Trusted Advisor ünvanına layık görüldüm. Active Directory, Exchange Server, Sharepoint, SCOM, SCCM gibi Microsoft ürünleri ile Symantec Endpoint Protection, Enterprise Vault, Backup Exec, Bright Mail uzmanlık alanlarımdır.

Microsoft Sertifika Profilim http://www.mycertprofile.com/Profile/679598116


2 Responses to Hakkımda

  1. Fuat Avcı dedi ki:

    Merhaba Fatih Bey, makalenizi okudum ve uyguladım ama artık böyle bir hata ile karşı karşıyayim yardımlarınız bekliyoruö.
    Exchange 2013 üzerinde bu komutu Get-OwaVirtualDirectory | Set-OwaVirtualDirectory -LogonFormat Username -DefaultDomain sirket.domain yaptım ama light versiyon gelmedi ve artık sirkedadi.com/ecp ye de baglanamıyorum direk sirket.exchange/owa yönleniyor ve Exchange Admin Center karsılama penceresi gelsede bilgileri girdiğimde hatalı diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*