Fatih Teke

Bilgi Teknolojileri

Hakkımda

Atatürk Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin bilgi işlem departmanlarında çalışmaya başladım. Commodore 64 ile başlayan bilgisayar maceram, 2002 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda özel bir firmada Yazılm Çözümleri Müdürü olarak görev almaktayım. Microsoft yetkili eğitmeni MCT (Microsoft Certified Trainer) sertifikasına sahip olmamla beraber, Symantec Official Web sitesinde yaptığım çözümler, paylaştığım videolar ve makaleler ile Symantec Trusted Advisor ünvanına layık görüldüm. Profesyonel olarak tenis turnuvalarına katılmaktayım.

Microsoft Sertifika Profilim :http://www.mycertprofile.com/Profile/679598116

 

2 thoughts on “Hakkımda

  • Fuat Avcı dedi ki:

    Merhaba Fatih Bey, makalenizi okudum ve uyguladım ama artık böyle bir hata ile karşı karşıyayim yardımlarınız bekliyoruö.
    Exchange 2013 üzerinde bu komutu Get-OwaVirtualDirectory | Set-OwaVirtualDirectory -LogonFormat Username -DefaultDomain sirket.domain yaptım ama light versiyon gelmedi ve artık sirkedadi.com/ecp ye de baglanamıyorum direk sirket.exchange/owa yönleniyor ve Exchange Admin Center karsılama penceresi gelsede bilgileri girdiğimde hatalı diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*