Fatih Teke

Bilgi Teknolojileri

PS3 Game Install Error 80029564

Hi,

When you try to update your game from PSN Network, your install stops when %14 with error code 80029564.

You can’t fix it with update database, Full Format or Factory Reset. This error not belongs PSN Network. Game Updates created by Game Company. That’s why you must to wait for new update and fix.

Example: ModernWare Ghosts update was 501 Mb and it was wrong. a few days later, MW create new update 521 Mb. After that everything will ok.

—————————————————————————————————————————-

Arkadaşlar merhaba,

PS3 e oyun için güncellemenizi kurarken %14’te hata veriyorsa düzeltmek için uğraşmayın. Oyunu yapan firmanın ilgili update i arızalı olduğu için bu işlemi yapamıyorsunuz. Üretici firmanın yeni update çıkartmasını bekleyiniz. PS3’e format atmak ya da fabrika ayarlarına getirmek gibi işlemler işe yaramayacaktır.

Örnek: ModernWare Ghosts’un 501 Mb lık update i vardı. Bu arızalı bir güncellemeydi. Daha sonra 524 MB’lık bir update geldi ve sorun çözüldü.

, , , ,

2 thoughts on “PS3 Game Install Error 80029564

  • Ersel dedi ki:

    Bende bu güzel videoya ekleme yapayım. Onlarca forum arastırdım bu sorun ıcın yabancı youtube vıdeolar ızledım. Ancak sorunun ne dns ayarlarında nede ps3 e formatla cozuldugunu fark ettım. Olay superonlınedan kaynaklanıyor. Kısaca anlatayım çözümü. Bu arada ps3 ağ menusunden, Scan For Media Server kapalı durumda etkın degıl yanı aklımızda dursun. Soyle başladı hikaye; playstore den pes2018 aldım 8,5 gb dosya, önce ındırdm ve kuruluma gecti, yuzde 14 de kurulum hatası verdı. Superonline fiberin Portları playstatıon sıtesınden sorun cıkartıyormus dedıler. Bende baska bir net baglamak ıstedım. Iphonumun 3g sini kişisel erısım olarak actım. 8.5 gb tlfdan tam ındırmedım tabıkı. Kotam yetmezdi. Ps3 ü iphona wife uzerınden bagladım. Playstorea gırdım bana özel kısmından satın aldıgım Pes2018 ındır dedım. Ama oncekı hatalı bozuk dosyayı sıldımıstım. Indır dedıkden hemen sonra ekrana cıkan arka planda ındır teklıfıne tamam dedım sonrada. Ps3 Menuden ınternet ındırme kısmından download u ızlemeye basladım. Yaklaşık Yüzde 2 (180 mb) pes2018 ınınce ındırmeyı duraksat dedım. Tekrar menuden superonlıne fıber nete bagladım ve iphone la ilişiğini kestim cıhazın. Sonra ındırme menusunden oyunun download edılmesıne devam et dedım. Yüzde 14 takılmadı. Sorunsuz kuruldu. Sımdı Oynuyorum. 1-2 gün araştırdım boyle cozdum. Herkese kolay gelsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.