Fatih Teke

Bilgi Teknolojileri, Spor ve Gezi

Huawei GT 2e Akıllı Saat

1 min read

Arkadaşlar merhaba,

Bu makalemde sizlere Huawei GT2e saatinden biraz bahsetmek istiyorum. Bu saatin beni cezbeden özellikleri arasında özellikle uzun pil ömrünü vurgulamak isterim. Kesinlikle bir saati iki günde bir şarja takmak insanı çok yoracaktır.

Sizleri burada teknik detaylara boğmayacağım çünkü birçok sitede konu ile ilgili teknik bilgiye ulaşabilirsiniz. Saatin ekranı gerçekten tatmin edici bir boyutta. Görsellik ise gerçekten Amoled ekranın kalitesini sizlere hissettiriyor. Kırmızı rengi çok sevdiğim için saatin kırmızı kayışlı modelini tercih ettim.

Kafalarda şu soru işareti oluyor bu saat ile Huawei GT2 arasında ne fark var? Aslına bakarsanız birincisi bu saatte gelen aramalara yanıt veremiyorsunuz, bir görüşme mümkün değil. Aynı şekilde gelen mesajlara da yanıt veremiyorsunuz. Çünkü tam sporcu saati olduğu için siz koşarken mesaj yazmak istemeyeceğinizi düşünmüşler.

Yüzlerce arkaplan resmi yok fakat olanlar yeterli geliyor. Hatta kendiniz de fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Sensörleri istediğim ölçüde, doğru veri ölçüyor. Ilgilenenlere tavsiye edilir 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.